ZAPISY NA LEKCJE

669 080 080506 775 596

ZAPISY NA LEKCJE

669 080 080506 775 596

Ski Raport | Aktualne dane dotyczące wyciągów

Szukasz idealnego miejsca na zimowy aktywny wypoczynek?

Zapraszamy na stok Bartuś, położony
w samym sercu kompleksu Zieleniec Ski Arena!

Stok obsługiwany jest przez wyciągi talerzykowe oraz najdłuższą w Polsce taśmę samobieżną, nazywaną “magicznym dywanem”. Wyprodukowany przez polską firmę eNitra wyciąg taśmowy stanowi doskonałą alternatywę dla osób, które nie czują się wystarczająco pewnie, aby korzystać z wyciągu talerzykowego.

Zabezpieczony, szeroki stok o niedużym nachyleniu to idealne rozwiązanie dla rodzinnej rozrywki- jest to doskonałe miejsce dla dzieci, a także dorosłych początkujących i średniozaawansowanych narciarzy i snowboardzistów. Stawiamy na Państwa komfort- stok jest regularnie naśnieżany i ratrakowany, ponadto przy wyciągach znajdą Państwo naszych pracowników, którzy służą pomocą przy użytkowaniu taśmy i talerzyków.

 

 

Wyciągi Bartuś to również atrakcyjna lokalizacja-bliskie położenie względem dużego parkingu, na pewno będzie dla Państwa znacznym udogodnieniem, podobnie jak bezpośredni dostęp do znajdującego się tuż przy stoku Baru, nowoczesnej wypożyczalni sprzętu narciarskiego i snowboardowego,klimatycznego Apartamentu, a co najważniejsze- Centrum Szkolenia Ski&Snow Bartuś z wykwalifikowaną kadrą instruktorską.
Wszystko w jednym miejscu! Wygoda i oszczędność czasu w jednym.

Wyciągi Bartuś znajdują się pomiędzy koleją sześcio i czteroosobową. Działają na wspólnym zielenieckim karnecie - Ski Pass Zieleniec, który bez problemu zakupisz w naszej kasie.

Kamera | Live