Apartament Bartuś

Serdecznie zapraszamy do naszego nowego członka bartusiowej rodziny - Apartamentu Bartuś

Nowy obiekt od sezonu 2018/2019 to nowoczesny dwupiętrowy apartament

o łącznej powierzchni 120 m2 zlokalizowany na stoku

Jest to idealna opcja dla aktywnych rodzin i grup znajomych, którzy nie chcą tracić czasu i energii na czasochłonne dojazdy do stacji narciarskiej- wychodząc po prostu zapnij narty i ruszaj na wyciąg!

W pełni funkcjonalny apartament to łącznie 8 miejsc noclegowych w trzech pokojach, wspólny salon z telewizorem, kącikiem czytelniczym i miejscem dla najmłodszych, wyposażona kuchnia i dwie łazienki.

Świetna lokalizacja dla osób, którym zależy na byciu w centrum zimowych wydarzeń- w samym sercu kompleksu Zieleniec Ski Arena, przy stoku i wyciągach Bartuś oraz dwóch kanapach- 4 i 6-osobowej. W tym samym miejscu znajdą Państwo wypożyczalnię, a także Snow Bar i Centrum Szkolenia- kompleksowa obsługa najważniejszych aspektów Państwa wyjazdu w góry. Blisko sklepu i parkingu głównego.

Wspaniały klimat, neutralne nowoczesne wnętrza urządzone ze smakiem, wygoda, komfort i relaks, a to wszystko okraszone wyjątkową atmosferą i bezcennymi widokami.

Zbierz rodzinę, znajomych i zarezerwuj miejsce już dziś!
Obudź się w górach, zasmakuj wyjątkowego zielenieckiego mikroklimatu, wypij poranną kawę na balkonie z widokiem na góry, a po całym aktywnym dniu wypocznij komfortowo przy dobrym filmie lub relaksującej książce.
To będzie niezapomniany pobyt! Gdzie?
Aparatment Bartuś- Twoje nowe szczęśliwe miejsce na mapie Zieleńca.

Wirtualny Spacer

Wykonanie Rimset